Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Du Soleil Florascent για γυναίκες και άνδρες

Du Soleil Florascent για γυναίκες και άνδρες

Du Soleil Florascent για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Du Soleil Florascent για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Du Soleil από Florascent είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Roland Tentunian. Το άρωμα περιέχει λάβδανο Γαλλίας, Κέδρος της Βιρτζίνιας, φασκόμηλο, εστραγκόν και νότες ξύλων.

λάβδανο Γαλλίας Κέδρος της Βιρτζίνιας φασκόμηλο εστραγκόν νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Du Soleil by Florascent.

Du Soleil Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Florascent Du Soleil fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Florascent Du Soleil, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Du Soleil by Florascent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Du Soleil by Florascent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Yves Saint Laurent L`Homme Eau d`Ete Gin Tonic Gin Tonic Man Diesel Diesel Green Masculine Special Edition Azzaro Twin for Men Perfumer`s Workshop Samba Star Man Montale Boise Fruite Adidas Pure Game Special Edition Chanel Bleu de Chanel Davidoff Champion Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Atomes Crochus Segreti di Lucca Carib - Spiriti del Tabacco