Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Amber Oud Floris για γυναίκες και άνδρες

Amber Oud Floris για γυναίκες και άνδρες

Amber Oud Floris για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Amber Oud από Floris είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Amber Oud κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Edward Bodenham. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Ολίβανο; οι μεσαίες νότες είναι Ουντ, πατσουλί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, λάβδανο, Ουντ, Μύρο και Βανίλια.

Περγαμόντο Ολίβανο

Ουντ πατσουλί τριαντάφυλλο

Κεχριμπάρι λάβδανο Ουντ Μύρο Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Amber Oud by Floris.

Amber Oud Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Floris Amber Oud fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Floris Amber Oud, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Amber Oud by Floris. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Amber Oud by Floris αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gucci Envy for Men Al-Rehab Aroos AL-Bahrain Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic Lolita Lempicka Midnight Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Ivy Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Oleg Cassini Cassini for Men Bois 1920 Real Patchouly Reminiscence Noir Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Le Labo Another 13