Σχεδιαστές » F-H » Κιτρο « Ομάδες

Cefiro Floris για γυναίκες και άνδρες

Cefiro Floris για γυναίκες και άνδρες

Cefiro Floris για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Cefiro από Floris είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Cefiro κυκλοφόρησε το έτος 2001. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι, λάιμ, Μανταριν ορανζ και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι Κάρδαμο, γιασεμί και μοσχοκάρυδο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας, Μόσχος και σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι λάιμ Μανταριν ορανζ πορτοκάλι

Κάρδαμο γιασεμί μοσχοκάρυδο

Κέδρος της Βιρτζίνιας Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cefiro by Floris.

Cefiro Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Floris Cefiro fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Floris Cefiro, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cefiro by Floris. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cefiro by Floris αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Creed Virgin Island Water Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Agatha Ruiz de la Prada Agua de Agatha Ruiz de la Prada Bath and Body Works Pink Grapefruit Hermes Aroma d`Orange Verte Hermes Eau d`Orange Verte O Boticario Nativa Spa  Mandarin + Damask Krigler Relaxing Verbena Caswell Massey Pomegranate Penhaligon`s Eau de Cologne Anthousa Citrus Sorbet Rituals No. 01 Ginger Essence & White Tea