Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Elite Floris για άνδρες

Elite Floris για άνδρες

Elite Floris για άνδρες Εικόνες

Elite από Floris είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Elite κυκλοφόρησε το έτος 1980. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Κέδρος της Βιρτζίνιας, γκρειπ φρουτ, άρκευθος και Πετιτ γκρέιν; οι μεσαίες νότες είναι έλατο, Λεβάντα και Δάφνη; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, βρύα δριός, Μόσχος, πατσουλί, Βέτιβερ, Κέδρος και δέρμα.

Περγαμόντο Κέδρος της Βιρτζίνιας γκρειπ φρουτ άρκευθος Πετιτ γκρέιν

έλατο Λεβάντα Δάφνη

Κεχριμπάρι βρύα δριός Μόσχος πατσουλί Βέτιβερ Κέδρος δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Elite by Floris.

Elite Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Floris Elite fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Floris Elite, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Elite by Floris. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Elite by Floris αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe-Cafe pour Homme Pal Zileri Concept No 18 Monotheme Fine Fragrances Venezia Vetiver Bourbon Etienne Aigner Aigner |man|2 Sean John Unforgivable Black Ferrari Ferrari Light Essence Baldessarini Del Mar Seychelles Limited Edition Donna Karan DKNY Love from New York for Men M. Asam Men Wild Water Il Profvmo Osmo Scents Vetiver de Java Koto Parfums L`Eau de Arthur Florascent Aqua Colonia Du Soleil