Σχεδιαστές » F-H » Κιτρο « Ομάδες

Limes Floris για γυναίκες και άνδρες

Limes Floris για γυναίκες και άνδρες

Limes Floris για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Limes από Floris είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Limes κυκλοφόρησε το έτος 1832. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι και Πετιτ γκρέιν; οι μεσαίες νότες είναι άνθη λάιμ (φιλύρας), κρίνο της κοιλάδας και νερόλι; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

Αμάλφι λεμόνι Πετιτ γκρέιν

άνθη λάιμ (φιλύρας) κρίνο της κοιλάδας νερόλι

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Limes by Floris.

Limes Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Floris Limes fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Floris Limes, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Limes by Floris. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Limes by Floris αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Guerlain Aqua Allegoria Orange Magnifica Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Orange Comptoir Sud Pacifique Kumquat Alhambra Benetton Funtastic Wild Citrus for Boys Fragonard Citron Jardin de France Citron vert Jardin de France Verviene Floris Cefiro Parfums Berdoues Citrus Hesperida Ortigia Sicilia Sicilian Lime Bond No 9 Texas Lush Day of the Dead