Σχεδιαστές » F-H » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Madonna of the Almonds Floris για γυναίκες

Madonna of the Almonds Floris για γυναίκες

αμύγδαλο
Madonna of the Almonds Floris για γυναίκες Εικόνες

Madonna of the Almonds από Floris είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Madonna of the Almonds κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Shelagh Foyle. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Αμύγδαλο, Ανθός Αμυγδάλου, Νότες φρούτων, καρυκεύματα και Βανιλια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και θυμίαμα.

Περγαμόντο λεμόνι

γιασεμί Αμύγδαλο Ανθός Αμυγδάλου Νότες φρούτων καρυκεύματα Βανιλια

Μόσχος σανδαλόξυλο θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Madonna of the Almonds by Floris.

Madonna of the Almonds Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Floris Madonna of the Almonds fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Floris Madonna of the Almonds, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Madonna of the Almonds by Floris. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Madonna of the Almonds by Floris αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Byblos Byblos Chevignon Chevignon 57 for Her Burberry Burberry Brit Usher Usher She Bijan Bijan Style Rampage Blue Eyes Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Gold Edition Fresh Sake Fragrances of Ireland Inisfree Oriflame Elvie Police Police Passion Jil Sander Sensual Jil