Σχεδιαστές » F-H » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Petals From My Garden Floris για γυναίκες

Petals From My Garden Floris για γυναίκες

Petals From My Garden Floris για γυναίκες Εικόνες Petals From My Garden Floris για γυναίκες Εικόνες

Petals From My Garden από Floris είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Petals From My Garden κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Edward Bodenham. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο, νερόλι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, Γαρύφαλλο και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και Μόσχος.

τριαντάφυλλο νερόλι Περγαμόντο

τριαντάφυλλο Γαρύφαλλο Γεράνι

Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Petals From My Garden by Floris.

Petals From My Garden Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Floris Petals From My Garden fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Floris Petals From My Garden, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Petals From My Garden by Floris. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Petals From My Garden by Floris αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Chaumet Chaumet Betty Barclay Betty Barclay Women Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition Bobbi Brown Almost Bare Le Prince Jardinier Labyrinthe Libertin Absolument Parfemeur Absolument Absinthe Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1  Leaves: Mint Katie Price aka Jordan Besotted Lollia Breathe Tocca Aqua Profumata Amalfi O Boticario Arbo Female The Different Company Charme et Feuilles