Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Special 127 Floris για γυναίκες και άνδρες

Special 127 Floris για γυναίκες και άνδρες

Special 127 Floris για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Special 127 Floris για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Special 127 από Floris είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Special 127 κυκλοφόρησε το έτος 1890. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, πορτοκάλι , Λεβάντα και Πετιτ γκρέιν; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι, τριαντάφυλλο, Υλάνγκ Υλάνγκ και νερόλι; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και Μόσχος.

Περγαμόντο πορτοκάλι Λεβάντα Πετιτ γκρέιν

Γεράνι τριαντάφυλλο Υλάνγκ Υλάνγκ νερόλι

πατσουλί Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Special 127 by Floris.

Special 127 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Floris Special 127 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Floris Special 127, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Special 127 by Floris. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Special 127 by Floris αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Boucheron Boucheron Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot Davidoff Echo Summer Fizz Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Homme Lush Karma Animale Animale Temptation for Men Czech & Speake Citrus Paradisi Guerlain Eau de Guerlain O Boticario Homme.com Manchester Manchester Cologne La Bouquetiere Fleurs du Jour Marina Blue Lord`s Jester Helios Concrete de Parfum