Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Vetiver Floris για γυναίκες και άνδρες

Vetiver Floris για γυναίκες και άνδρες

Vetiver Floris για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Vetiver από Floris είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Vetiver κυκλοφόρησε το έτος 2000. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι και Λεβάντα; οι μεσαίες νότες είναι Κάρδαμο, μοσχοκάρφι, κόλιανδρος, Κανέλα, Γεράνι και Βέτιβερ; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Ολίβανο, πατσουλί, σανδαλόξυλο και σπόρος Τόνκα.

Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι Λεβάντα

Κάρδαμο μοσχοκάρφι κόλιανδρος Κανέλα Γεράνι Βέτιβερ

Κεχριμπάρι Ολίβανο πατσουλί σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vetiver by Floris.

Vetiver Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Floris Vetiver fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Floris Vetiver, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vetiver by Floris. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vetiver by Floris αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Hermes Hermessence Paprika Brasil Ermenegildo Zegna Z Zegna Extreme Lubin Le Vetiver Baldessarini Del Mar Marbella Edition L`Erbolario China Etat Libre d`Orange Vierges et Toreros Geoffrey Beene Bowling Green Kanabeach Kanabeach Homme Donna Karan DKNY Men Summer 2009 O Boticario Egeo Dolce Mazzolari Lui Esteban Bois Velours