Σχεδιαστές » F-H » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Belle de Soleil Fragonard για γυναίκες

Belle de Soleil Fragonard για γυναίκες

Belle de Soleil Fragonard για γυναίκες Εικόνες

Belle de Soleil από Fragonard είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Belle de Soleil κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , Πετιτ γκρέιν, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, πλουμέρια(φρατζιπάνι) και λουλούδι τιαρέ; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βενζόη και Βέτιβερ.

πορτοκάλι Πετιτ γκρέιν Περγαμόντο λεμόνι

γιασεμί πλουμέρια(φρατζιπάνι) λουλούδι τιαρέ

Μόσχος Βενζόη Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Belle de Soleil by Fragonard.

Belle de Soleil Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Fragonard Belle de Soleil fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Fragonard Belle de Soleil, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Belle de Soleil by Fragonard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Belle de Soleil by Fragonard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Fragonard Etoile Faconnable Faconnable pour Elle Estée Lauder Pleasures Bloom Fiorucci Fiorucci Love You Givenchy Hot Couture White Collection Puma Jamaica Woman Gabriela Sabatini Elegance Joop! All About Eve Morgan Psychedelice Beyonce Heat Rush Christina Aguilera Inspire Victoria`s Secret Pretty in Pink