Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Confidentiel Fragonard για άνδρες

Confidentiel Fragonard για άνδρες

Confidentiel από Fragonard είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Confidentiel κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, πιπέρι και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια και θυμίαμα; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, πατσουλί και σανδαλόξυλο.

γκρειπ φρουτ πιπέρι ροζ πιπέρι

μανόλια θυμίαμα

Κέδρος πατσουλί σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Confidentiel by Fragonard.

Confidentiel Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Fragonard Confidentiel fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Fragonard Confidentiel, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Confidentiel by Fragonard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Confidentiel by Fragonard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
B Never Too Busy To Be Beautiful Dirty Geo. F. Trumper Wild Fern Cologne Lancetti Lancetti Homme Calvin Klein Truth For Men Coty Stetson Sierra Adolfo Dominguez Agua Fresca Fred Hayman 273 Rodeo Drive for Men Lorenzo Villoresi Wild Lavender Daniel Hechter Daniel Hechter Sport Maurer & Wirtz Tabac Joop! Jump Givenchy Les Parfums Mythiques - Insense