Σχεδιαστές » F-H » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Eau de Bonheur Fragonard για γυναίκες

Eau de Bonheur Fragonard για γυναίκες

Eau de Bonheur από Fragonard είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Eau de Bonheur κυκλοφόρησε το έτος 2005. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Μανταριν ορανζ; η μεσαία νότα είναι γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κέδρος της Βιρτζίνιας και ελαιόπρινος.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ

γιασεμί

σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας ελαιόπρινος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Bonheur by Fragonard.

Eau de Bonheur Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Fragonard Eau de Bonheur fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Fragonard Eau de Bonheur, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Bonheur by Fragonard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Bonheur by Fragonard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Chloe Chloe Innocence Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition Louis Feraud Louis Feraud Revlon Rouge de Revlon Decleor Aromantic Gap Gap Blue No.655 For Her Hanae Mori Haute Couture Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Rhubarb Nicolai Parfumeur Createur Violette in Love Ayala Moriel Charisma Stacked Style Baroque Bleu TerraNova Sakura and Green Tea