Σχεδιαστές » F-H » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Mensonge Fragonard για άνδρες

Mensonge Fragonard για άνδρες

Mensonge Fragonard για άνδρες Εικόνες Mensonge Fragonard για άνδρες Εικόνες

Mensonge από Fragonard είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Mensonge κυκλοφόρησε το έτος 2005. Οι νότες κορυφής είναι τζίντζερ, Κάρδαμο, Περγαμόντο και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, μοσχοκάρυδο, μοσχοκάρφι, τριαντάφυλλο, κύμινο και Σπόροι Σέλερυ; οι νότες της βάσης είναι Λεβάντα, βετιβέρ, σανδαλόξυλο και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

τζίντζερ Κάρδαμο Περγαμόντο γκρειπ φρουτ

γιασεμί μοσχοκάρυδο μοσχοκάρφι τριαντάφυλλο κύμινο Σπόροι Σέλερυ

Λεβάντα βετιβέρ σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mensonge by Fragonard.

Mensonge Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Fragonard Mensonge fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Fragonard Mensonge, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mensonge by Fragonard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mensonge by Fragonard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo Acqua di Parma Colonia Assoluta In Villa Gant Gant Summer 2009 Parfumerie Generale PG11 Harmatan Noir O Boticario Connexion Demeter Fragrance Chai Tea Demeter Fragrance Egg Nog Coty Avatar Yardley Iris and Lavender Damien Bash Parfum Lucifer No.4 Oriflame Solliden for Him Yves Rocher Tel Quel