Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Reve Indien Fragonard για γυναίκες

Reve Indien Fragonard για γυναίκες

Reve Indien Fragonard για γυναίκες Εικόνες

Reve Indien από Fragonard είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Αμάλφι λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κεχριμπάρι και Βανιλια.

Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι

ίριδα γιασεμί τριαντάφυλλο

πατσουλί Κεχριμπάρι Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Reve Indien by Fragonard.

Reve Indien Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Fragonard Reve Indien fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Fragonard Reve Indien, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Reve Indien by Fragonard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Reve Indien by Fragonard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jacomo Paradox Givenchy So Givenchy Reminiscence Anjali Bond No 9 Eau de Noho Tous Metallic Masaki Matsushima mat; metal Les Parfums de Rosine La Rose Legere Oriflame Visions Casual Cutie Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Rothenstein Deja Vu Rodin Susanne Lang Sula Butterfly Kiss Madonna Nudes 1979 Musical