Σχεδιαστές » F-H » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Soleil Fragonard για γυναίκες

Soleil Fragonard για γυναίκες

Soleil Fragonard για γυναίκες Εικόνες

Soleil από Fragonard είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Soleil κυκλοφόρησε το έτος 1997. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean Guichard. Το άρωμα περιέχει ίριδα, άνθη πορτοκαλιάς, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Μόσχος, ουιστερία, γιασεμί, τριαντάφυλλο και κρίνος.

ίριδα άνθη πορτοκαλιάς σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος ουιστερία γιασεμί τριαντάφυλλο κρίνος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Soleil by Fragonard.

Soleil Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Fragonard Soleil fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Fragonard Soleil, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Soleil by Fragonard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Soleil by Fragonard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Rochas Desir Pour Femme Donna Karan DKNY Be Delicious Red Art Esteban Folie de Figue Mimmina Mimmina Red Compagnia Delle Indie Le Americhe Caribbean Fruits Fiorucci Fiorucci Love You Boadicea the Victorious Alluring Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry Victoria`s Secret Pure Seduction Salvador Dali Laguna Maravilla Marella Ferrera Marella Ferrera Faberlic Coctail Story