Σχεδιαστές » F-H » Συπρε « Ομάδες

VRAI Fragonard για γυναίκες

VRAI Fragonard για γυναίκες

VRAI από Fragonard είναι ένα Συπρε άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι και Βερβένα λέμόν; οι μεσαίες νότες είναι Κάρδαμο και Βασιλικός; οι νότες της βάσης είναι γιασεμί, δρυς βρύα και Θυμάρι.

Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι Βερβένα λέμόν

Κάρδαμο Βασιλικός

γιασεμί δρυς βρύα Θυμάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about VRAI by Fragonard.

VRAI Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Fragonard VRAI fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Fragonard VRAI, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει VRAI by Fragonard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για VRAI by Fragonard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Avon Perceive for Men Revlon Flair La Perla Parfum Prive Scents of Time Pyxis Guerlain Derby Les Parfums de Rosine Une Folie de Rose Le Jardin Retrouve Pour Homme JoAnne Bassett Rich Leather Caesars World Caesars Man Auguste Esprit de Chypre Anucci Anucci Men Galimard Seigneur