Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Vetyver Fragonard για άνδρες

Vetyver Fragonard για άνδρες

Vetyver Fragonard για άνδρες Εικόνες Vetyver Fragonard για άνδρες Εικόνες Vetyver Fragonard για άνδρες Εικόνες

Vetyver από Fragonard είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι θυμίαμα, γκρειπ φρουτ και νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, ρητίνη ελάτης και δέρμα; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Βενζόη και Μόσχος.

θυμίαμα γκρειπ φρουτ νερόλι

παιώνια ρητίνη ελάτης δέρμα

Βέτιβερ Βενζόη Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vetyver by Fragonard.

Vetyver Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Fragonard Vetyver fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Fragonard Vetyver, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vetyver by Fragonard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vetyver by Fragonard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Roberto Cavalli Roberto Cavalli Man Annick Goutal Mandragore Ralph Lauren Romance for Men Tom Tailor Ocean for Men Liz Claiborne Mambo Mix for Men Jardin de France Vetiver Donna Karan DKNY Men 2009 Fred Hayman Touch Sport Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LUI Hawaiian Water REN Cologne 04 Ortigia Sicilia Coral Shell Fragonard Beau Gosse