Σχεδιαστές » F-H » Συπρε « Ομάδες

Molto Smalto Francesco Smalto για άνδρες

Molto Smalto Francesco Smalto για άνδρες

Molto Smalto από Francesco Smalto είναι ένα Συπρε άρωμα για άνδρες. Molto Smalto κυκλοφόρησε το έτος 1993. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, δεντρολίβανο, κόλιανδρος και Αμάλφι λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Γεράνι, κρίνο της κοιλάδας και φασκόμηλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Κεχριμπάρι.

Λεβάντα δεντρολίβανο κόλιανδρος Αμάλφι λεμόνι

γιασεμί Γεράνι κρίνο της κοιλάδας φασκόμηλο

Μόσχος σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Molto Smalto by Francesco Smalto.

Molto Smalto Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Francesco Smalto Molto Smalto fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Francesco Smalto Molto Smalto, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Molto Smalto by Francesco Smalto. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Molto Smalto by Francesco Smalto αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Christian Dior Dioressence Eau D`Italie Eau D'Italie Guerlain Cherry Blossom Glittering La Perla Parfum Prive Bond No 9 Andy Warhol Lexington Avenue Coty Stetson Parfums Bleu English Blazer Pascal Morabito Passion Mediterrannee Yachting Gianfranco Ferre GFF Donna Prince Matchabelli Abano Amouage The Library Collection Opus I Guerlain Arsene Lupin Voyou Eau de Parfum