Σχεδιαστές » F-H » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Very Franck Olivier Franck Olivier για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
τουμπερόζα
Very Franck Olivier Franck Olivier για γυναίκες Εικόνες

Very Franck Olivier από Franck Olivier είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Very Franck Olivier κυκλοφόρησε το έτος 2004. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο, Υλάνγκ Υλάνγκ, τουμπερόζα, κρίνο της κοιλάδας και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κεχριμπάρι και σανδαλόξυλο.

Αλδεϋδες Περγαμόντο

γιασεμί τριαντάφυλλο Υλάνγκ Υλάνγκ τουμπερόζα κρίνο της κοιλάδας Βιολέτα

Μόσχος Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Very Franck Olivier by Franck Olivier.

Very Franck Olivier Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Franck Olivier Very Franck Olivier fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Franck Olivier Very Franck Olivier, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Very Franck Olivier by Franck Olivier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Very Franck Olivier by Franck Olivier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Feminine Puma Puma Woman L`Artisan Parfumeur L`Ete en Douce (Extrait de Songe) Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cotton Isabela Capeto Isabela Capeto 2 Azagury Azagury Elternhaus Unifaith (MoslBuddJewChristHinDao) Chopard Cascade La Prairie Life Threads Silver Omnia Profumi Granato Yves Saint Laurent Parisienne A L`Extreme Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret