Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Terre de Sarment Frapin για γυναίκες και άνδρες

Terre de Sarment Frapin για γυναίκες και άνδρες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

καπνιστό

Terre de Sarment από Frapin είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Terre de Sarment κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jeanne-Marie Faugier. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, νερόλι, κύμινο και σταφύλια; οι μεσαίες νότες είναι Κανέλα, άνθη πορτοκαλιάς, μοσχοκάρυδο και άμυρις; οι νότες της βάσης είναι Βενζόη , Μύρο και θυμίαμα.

γκρειπ φρουτ νερόλι κύμινο σταφύλια

Κανέλα άνθη πορτοκαλιάς μοσχοκάρυδο άμυρις

Βενζόη Μύρο θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Terre de Sarment by Frapin.

Terre de Sarment Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Frapin Terre de Sarment fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Frapin Terre de Sarment, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Terre de Sarment by Frapin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Terre de Sarment by Frapin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

L`Occitane en Provence Eau des 4 Voleurs Dana Navy for Men Maitre Parfumeur et Gantier Bois de Turquie Crabtree & Evelyn Uncharted Le Prince Jardinier L`Eau de Prince Jardinier Hollister Jake Byblos Byblos Man CB I Hate Perfume Cedarwood Tea CB I Hate Perfume Russian Caravan Tea LR Agent XY Iceberg Eau de Iceberg Pour Homme Mansfield Piazzetta di Portofino Acqua Da Toaletta