Σχεδιαστές » F-H » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Doryan Frederic M για γυναίκες

Doryan Frederic M για γυναίκες

Doryan από Frederic M είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Frederic Munoz. Η νότα κορυφής είναι Νότες φρούτων; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, γιασεμί και νότες μπαχαρικών; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Νότες φρούτων

τριαντάφυλλο γιασεμί νότες μπαχαρικών

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Doryan by Frederic M.

Doryan Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Frederic M Doryan fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Frederic M Doryan, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Doryan by Frederic M. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Doryan by Frederic M αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Paco Rabanne Ultraviolet Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Victoria`s Secret Very Sexy (2007) Oriflame Believe Keiko Mecheri Loukhoum Bath and Body Works Fresh Pineapple Oriflame Enigma Mango MNG Cut for Woman Ayala Moriel Rosebud Rasasi Mezyuna Rasasi Rania Ulric de Varens Varens & Moi L'Amour