Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

τουμπερόζα
καρύδα
Carnal Flower Frederic Malle για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Carnal Flower από Frederic Malle είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Carnal Flower κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Dominique Ropion. Το άρωμα περιέχει Ευκάλυπτος, τουμπερόζα, άνθη πορτοκαλιάς, πεπόνι, Καρύδα, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, Περγαμόντο και λευκός μόσχος.

Ευκάλυπτος τουμπερόζα άνθη πορτοκαλιάς πεπόνι Καρύδα γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ Περγαμόντο λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Carnal Flower by Frederic Malle.

Carnal Flower Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Frederic Malle Carnal Flower fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Frederic Malle Carnal Flower, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Carnal Flower by Frederic Malle. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Carnal Flower by Frederic Malle αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Saint Laurent Paris Etienne Aigner In Leather Bath and Body Works Wild Honeysuckle S.T. Dupont Passenger for Women Miya Shinma Hana Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Music Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea Melange Perfume Melange Solid Perfume Floral Monsoon Elation Adolfo Dominguez Noche de Rosas Melvita Floral Water Orange Blossom Kristen Michele Fleurs Blanches