Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Eau De Magnolia Frederic Malle για γυναίκες και άνδρες

Eau De Magnolia  Frederic Malle για γυναίκες και άνδρες

Eau De Magnolia από Frederic Malle είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Eau De Magnolia κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Carlos Benaim. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο Καλαβρίας; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, Βέτιβερ και πατσουλί; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, βρύα και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο Καλαβρίας

μανόλια Βέτιβερ πατσουλί

Κέδρος βρύα Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau De Magnolia by Frederic Malle.

Eau De Magnolia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Frederic Malle Eau De Magnolia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Frederic Malle Eau De Magnolia , μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau De Magnolia by Frederic Malle. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau De Magnolia by Frederic Malle αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Melvita Floral Water Camomille Bvlgari Jasmin Noir Eau de Toilette Profumum Roma Ninfea Juicy Couture Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum Coach Coach Carthusia Gelsomini di Capri Ulric de Varens Lily Prune Cotton Musk Burberry London Melvita Floral Water Orange Blossom Oscar de la Renta Ruffles Ocean Pacific Endless Ocean Pacific Guerlain Aqua Allegoria Cherry Blossom