Σχεδιαστές » F-H » Ανατολιτικο « Ομάδες

Musc Ravageur Frederic Malle για γυναίκες και άνδρες

Musc Ravageur Frederic Malle για γυναίκες και άνδρες

κανέλα
Musc Ravageur Frederic Malle για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Musc Ravageur από Frederic Malle είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Musc Ravageur κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Maurice Roucel. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Περγαμόντο και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι Κανέλα και γαρίφαλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Βανίλια, ξύλο γκουαϊακ, Κέδρος, Μόσχος και Κεχριμπάρι.

Λεβάντα Περγαμόντο μανταρίνι

Κανέλα γαρίφαλο

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Βανίλια ξύλο γκουαϊακ Κέδρος Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Musc Ravageur by Frederic Malle.

Musc Ravageur Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Frederic Malle Musc Ravageur fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Frederic Malle Musc Ravageur, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Musc Ravageur by Frederic Malle. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Musc Ravageur by Frederic Malle αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Celine Celine Oriental Summer Benetton Benetton Hot Montale Aoud Collection - Golden Aoud Matthew Williamson Warm Sand Creed Royal Delight Anne Pliska Anne Pliska Paul & Joe Bleu Stephanie de Saint-Aignan Berberiades Bond No 9 Harrods Swarovski Limited Edition Comme des Garcons Glitter Tonatto Profumi Amir Rasasi Shatha Al Oudh