Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

The Night Frederic Malle για γυναίκες και άνδρες

The Night Frederic Malle για γυναίκες και άνδρες

ουντ
The Night Frederic Malle για γυναίκες και άνδρες Εικόνες The Night Frederic Malle για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

The Night από Frederic Malle είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. The Night κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Dominique Ropion. Το άρωμα περιέχει Ουντ, Κεχριμπάρι και τριαντάφυλλο Τουρκίας.

Ουντ Κεχριμπάρι τριαντάφυλλο Τουρκίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about The Night by Frederic Malle.

The Night Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Frederic Malle The Night fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Frederic Malle The Night, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει The Night by Frederic Malle. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για The Night by Frederic Malle αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Obsession for Men Davidoff Zino Davidoff Annick Goutal Musc Nomade Guerlain Bois d'Armenie Monotheme Fine Fragrances Venezia Grace Amber Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Dead Sexy Manuel Canovas Ballade Verte Jacques Fath Yang Imperial Angel Schlesser Ambre Frais Homme Fragonard Eau de Hongrie Dorin Un Air d’Arabie Amber Parah Noir