Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Vetiver Extraordinaire Frederic Malle για άνδρες

Vetiver Extraordinaire Frederic Malle για άνδρες

Το είχα : 1 Το θέλω: 1

Vetiver Extraordinaire Frederic Malle για άνδρες Εικόνες

Vetiver Extraordinaire από Frederic Malle είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Vetiver Extraordinaire κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Dominique Ropion. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Νεράντζι; οι μεσαίες νότες είναι ροζ πιπέρι, γαρίφαλο και Βέτιβερ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κέδρος, βρύα δριός, μύρο και Μόσχος.

Περγαμόντο Νεράντζι

ροζ πιπέρι γαρίφαλο Βέτιβερ

σανδαλόξυλο Κέδρος βρύα δριός μύρο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vetiver Extraordinaire by Frederic Malle.

Vetiver Extraordinaire Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Frederic Malle Vetiver Extraordinaire fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Frederic Malle Vetiver Extraordinaire, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vetiver Extraordinaire by Frederic Malle. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vetiver Extraordinaire by Frederic Malle αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari Eau Parfumee au The Rouge Charles Jourdan Charles Jourdan The Parfum Dolce&Gabbana By Annayake Miyako Calvin Klein Euphoria Men Intense Krizia Moods by Krizia Uomo Animale Animale Animale for Men Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Oriental Edition DSH Perfumes Jitterbug for Men DSH Perfumes Michelangelo Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade Rasasi Amber Oudh