Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Cannabis Santal Fresh για άνδρες

Cannabis Santal Fresh για άνδρες

κακάο

Cannabis Santal από Fresh είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για άνδρες. Cannabis Santal κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Caroline Sabas. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι Βραζιλίας, δαμάσκηνο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί, τριαντάφυλλο και Κάναβις; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Μαύρη Σοκολάτα, Βέτιβερ και Βανίλια.

πορτοκάλι Βραζιλίας δαμάσκηνο Περγαμόντο

πατσουλί τριαντάφυλλο Κάναβις

Μόσχος Μαύρη Σοκολάτα Βέτιβερ Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cannabis Santal by Fresh.

Cannabis Santal Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Fresh Cannabis Santal fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Fresh Cannabis Santal, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cannabis Santal by Fresh. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cannabis Santal by Fresh αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Chevignon Chevignon CC Donna Karan DK Chanel Egoiste Platinum Moschino Uomo? Gianfranco Ferre Ferre for Men Yves Saint Laurent L'Homme Eau d'Eté Benetton Benetton Pure Sport Men Neil Morris Storm Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 Divine L`etre Aime Homme Gendarme Grabazzi Van Gils Tendenza