Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Citron de Vigne Fresh για γυναίκες και άνδρες

Citron de Vigne Fresh για γυναίκες και άνδρες

Citron de Vigne Fresh για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Citron de Vigne από Fresh είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Citron de Vigne κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι νερόλι, Νεράντζι και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, φύλλο τσαγιού, λεμονόγρασσο και σταφύλια; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, σανδαλόξυλο και Κεχριμπάρι.

νερόλι Νεράντζι γκρειπ φρουτ

γιασεμί φύλλο τσαγιού λεμονόγρασσο σταφύλια

πατσουλί σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Citron de Vigne by Fresh.

Citron de Vigne Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Fresh Citron de Vigne fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Fresh Citron de Vigne, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Citron de Vigne by Fresh. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Citron de Vigne by Fresh αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Chevignon Best of Chevignon Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme Sonia Rykiel L'Eau de Sonia Rykiel Izod Izod Etienne Aigner Aigner Black Miller Harris Cologne 1888 O Boticario Acqua Brasilis Creed Royal Water James Heeley Menthe Fraiche La Bouquetiere La Coquette Bath House Bergamot and  Amber