Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Pink Jasmine Fresh για γυναίκες

Pink Jasmine Fresh για γυναίκες

Pink Jasmine από Fresh είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Pink Jasmine κυκλοφόρησε το έτος 2005. Οι νότες κορυφής είναι φρέζια, πασχαλιά και Σανγκουίνι; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, μανόλια, γιασεμί και λουλούδι τιαρέ; οι νότες της βάσης είναι ροδάκινο , νότες ξύλων και ζαχαρωτό.

φρέζια πασχαλιά Σανγκουίνι

παιώνια μανόλια γιασεμί λουλούδι τιαρέ

ροδάκινο νότες  ξύλων ζαχαρωτό

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pink Jasmine by Fresh.

Pink Jasmine Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Fresh Pink Jasmine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Fresh Pink Jasmine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pink Jasmine by Fresh. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pink Jasmine by Fresh αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Ylang & Vanille Christian Lacroix Eau Florale L`Occitane en Provence Eau du Val (Magnolia) Mariella Burani Amuleti Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2008 Biotherm Eau Vitaminee Paris Hilton Fairy Dust Payot Pavlova Pacifica Tahitian Gardenia L`Occitane en Provence Peony Caswell Massey Gardenia Ann Taylor Possibilities