Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Rosee de Nuit Friedemodin για γυναίκες

Rosee de Nuit Friedemodin για γυναίκες

Rosee de Nuit Friedemodin για γυναίκες Εικόνες Rosee de Nuit Friedemodin για γυναίκες Εικόνες Rosee de Nuit Friedemodin για γυναίκες Εικόνες Rosee de Nuit Friedemodin για γυναίκες Εικόνες

Rosee de Nuit από Friedemodin είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Rosee de Nuit κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Robert. Οι νότες κορυφής είναι Κάρδαμο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι ινδοπιπέρο, Βιολέτα και νότες ξύλων; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, ξύλο τικ και σανδαλόξυλο.

Κάρδαμο Περγαμόντο

ινδοπιπέρο Βιολέτα νότες ξύλων

πατσουλί ξύλο τικ σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rosee de Nuit by Friedemodin.

Rosee de Nuit Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Friedemodin Rosee de Nuit fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Friedemodin Rosee de Nuit, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rosee de Nuit by Friedemodin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rosee de Nuit by Friedemodin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Esprit Life by Esprit Men Calvin Klein Man Fendi Fendi Uomo Montale Aoud Lime Etat Libre d`Orange Vierges et Toreros Bijan Bijan VIP Tom Ford Grey Vetiver Aesop Marrakech The Different Company Sens et Bois Francesco Smalto Fullchoke Yves Rocher Trimaran Vero Profumo onda eau de parfum