Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη « Ομάδες

Cándido López Fueguia 1833 για γυναίκες και άνδρες

ταμπάκο
ουϊσκυ
Cándido López Fueguia 1833 για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Cándido López από Fueguia 1833 είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Cándido López κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Julian Bedel. Η νότα κορυφής είναι ξύλο γκουαϊακ; η μεσαία νότα είναι τριαντάφυλλο; η νότα της βάσης είναι ταμπάκο.

ξύλο γκουαϊακ

τριαντάφυλλο

ταμπάκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cándido López by Fueguia 1833.

Cándido López Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Fueguia 1833 Cándido López fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Fueguia 1833 Cándido López, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cándido López by Fueguia 1833. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cándido López by Fueguia 1833 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Aramis Aramis Bermuda Tonic Adidas Adidas 3 Man L`Artisan Parfumeur Dzing! Carlos Santana Carlos Santana for Men Jovoy Paris Boise Sonoma Scent Studio Champagne de Bois Le Labo Vanille 44 Paris Profumum Roma Alba Alexa Lixfeld 002 Jacomo Ambro de Jacomo Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver Galimard Bel Canto