Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Daylight Gabriela Sabatini για γυναίκες

Daylight Gabriela Sabatini για γυναίκες

Daylight από Gabriela Sabatini είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Daylight κυκλοφόρησε το έτος 1992. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Martin Gras. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ, Μανταριν ορανζ και καρπούζι; οι μεσαίες νότες είναι Υλάνγκ Υλάνγκ, Βιολέτα, δαμάσκηνο, Βερίκοκο και κατιφές; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και Βανιλια.

Περγαμόντο γκρειπ φρουτ Μανταριν ορανζ καρπούζι

Υλάνγκ Υλάνγκ Βιολέτα δαμάσκηνο Βερίκοκο κατιφές

Κεχριμπάρι Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Daylight by Gabriela Sabatini.

Daylight Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gabriela Sabatini Daylight fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gabriela Sabatini Daylight, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Daylight by Gabriela Sabatini. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Daylight by Gabriela Sabatini αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Oriflame Freya Michael Kors Very Michael Kors Oilily Flowers Il Profvmo Amour Michael Kors Island Bermuda Arrogance Arrogance Mix Melograno, Vite Carolina Herrera 212 On Ice 2009 CoSTUME NATIONAL Scent Cool Gloss Le Labo Fleur d`Oranger 27 Oriflame Voyage Voyage Monaco Chic! Il Profvmo Multiflor Line Blanche Jacinthe Melange Perfume Roll-On Perfume No. 12