Σχεδιαστές » F-H » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini για γυναίκες

Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini για γυναίκες

Το είχα : 2 Το θέλω: 1

αλδεϋδικό

Gabriela Sabatini από Gabriela Sabatini είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Gabriela Sabatini κυκλοφόρησε το έτος 1989. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Harry Fremont. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, Νότες φρούτων, Περγαμόντο, λεμόνι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι αγιόκλημα, άνθη πορτοκαλιάς, γιασεμί, ηλιοτρόπιο, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Βανίλια, βρύα δριός και Μόσχος.

Αλδεϋδες Νότες φρούτων Περγαμόντο λεμόνι Μανταριν ορανζ

αγιόκλημα άνθη πορτοκαλιάς γιασεμί ηλιοτρόπιο κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι πατσουλί Βανίλια βρύα δριός Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gabriela Sabatini by Gabriela Sabatini.

Gabriela Sabatini Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gabriela Sabatini by Gabriela Sabatini. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gabriela Sabatini by Gabriela Sabatini αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Divine Divine Valentino V Abinoam Corazon Oscar de la Renta Rosamor Michael Kors Michael Benetton United Colors of Benetton Unisex Lentheric Tweed Christopher Joseph Christopher Joseph Space NK Santalrosa Revlon Downtown Girl LR Heidi Klum Dreams Des Filles a la Vanille Garcon Manque