Σχεδιαστές » F-H » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Be Sparkling Gai Mattiolo για γυναίκες

Be Sparkling Gai Mattiolo για γυναίκες

Be Sparkling Gai Mattiolo για γυναίκες Εικόνες Be Sparkling Gai Mattiolo για γυναίκες Εικόνες Be Sparkling Gai Mattiolo για γυναίκες Εικόνες

Be Sparkling από Gai Mattiolo είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Be Sparkling κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Claude Delville. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας, αγιόκλημα και παιώνια; οι νότες της βάσης είναι ροδάκινο και Μόσχος.

πορτοκάλι Περγαμόντο λεμόνι

κρίνο της κοιλάδας αγιόκλημα παιώνια

ροδάκινο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Be Sparkling by Gai Mattiolo.

Be Sparkling Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gai Mattiolo Be Sparkling fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gai Mattiolo Be Sparkling, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Be Sparkling by Gai Mattiolo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Be Sparkling by Gai Mattiolo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition Molinard Les Fleurs de Provance: Muguet Jean Patou Vacances Brooksfield Nuance Tocca Aqua Profumata Amalfi Atelier Flou Paradis Paradis Jo Malone Honeysuckle & Jasmine Tommy Hilfiger Freedom for Her Chanel Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro Molinard Les Fleurs: Rose Clean Clean Ultimate