Σχεδιαστές » F-H » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Delicious Chocolate Gale Hayman για γυναίκες

Delicious Chocolate Gale Hayman για γυναίκες

κακάο

Delicious Chocolate από Gale Hayman είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Delicious Chocolate κυκλοφόρησε το έτος 2007. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, δαμάσκηνο, ροδάκινο , γιασεμί, βάμμα ρόδου, Μεξικάνικη Σοκολάτα, Βανιλια, Κεχριμπάρι, νότες ξύλων και Μόσχος.

Περγαμόντο δαμάσκηνο ροδάκινο γιασεμί βάμμα ρόδου Μεξικάνικη Σοκολάτα Βανιλια Κεχριμπάρι νότες ξύλων Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Delicious Chocolate by Gale Hayman.

Delicious Chocolate Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gale Hayman Delicious Chocolate fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gale Hayman Delicious Chocolate, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Delicious Chocolate by Gale Hayman. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Delicious Chocolate by Gale Hayman αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Deborah Be Gourmand - Candy Fruit S-Perfume 100% Love Eau Jeune Delice de Pomme Eau Jeune Eau Jeune Rock'n Love Le Prince Jardinier Ciel, Mon Jardin! Pilar & Lucy To Twirl All Girly Oriflame Dancing Lady Eclectic Collections Sonata Boadicea the Victorious Invigorating Costamor Dulcess Bath and Body Works Hello Kitty Stacked Style Rococo Rouge