Σχεδιαστές » F-H » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Glamour Gale Hayman για γυναίκες

Glamour Gale Hayman για γυναίκες

Glamour από Gale Hayman είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Glamour κυκλοφόρησε το έτος 1999. Το άρωμα περιέχει Ανατολίτικες λουλουδένιες νότες, σανδαλόξυλο, Μόσχος και Βανίλια.

Ανατολίτικες λουλουδένιες νότες σανδαλόξυλο Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Glamour by Gale Hayman.

Glamour Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gale Hayman Glamour fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gale Hayman Glamour, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Glamour by Gale Hayman. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Glamour by Gale Hayman αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Givenchy Organza Fleur d'Oranger de Nabeul 2006 Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Air-Val International Minnie Mouse Banana Republic Rosewood Avon True Glow Nightfall Renato Balestra Diamante Rance 1795 Rue Rance Eau De La Couronne Chiemsee Wildcard! Kat Von D Saint Chanel Coco Mademoiselle Parfum Max Azria BCBGirls Sexy