Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Style Gale Hayman για γυναίκες

Style Gale Hayman για γυναίκες

Style από Gale Hayman είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Style κυκλοφόρησε το έτος 1999. Το άρωμα περιέχει Μανταριν ορανζ, λεμόνι και Λευκά άνθη.

Μανταριν ορανζ λεμόνι Λευκά  άνθη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Style by Gale Hayman.

Style Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gale Hayman Style fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gale Hayman Style, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Style by Gale Hayman. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Style by Gale Hayman αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Emanuel Ungaro Apparition Sky Prince Matchabelli Wind Song Mary Kay Belara Oriflame Petal Quartz Durance en Provence Jasmin Fragonard Billet Doux Sarah Horowitz Parfums Perfect Gardenia DL & Co Angels Trumpet Jesus Del Pozo On Ella Le Jardin Retrouve The Lys Jean Patou Divine Folie L`Erbolario Frutto della Passione