Σχεδιαστές » F-H » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Sunset Boulevard Gale Hayman για γυναίκες και άνδρες

Sunset Boulevard Gale Hayman για γυναίκες και άνδρες

μέλι
Sunset Boulevard Gale Hayman για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Sunset Boulevard Gale Hayman για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Sunset Boulevard από Gale Hayman είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Sunset Boulevard κυκλοφόρησε το έτος 1998. Το άρωμα περιέχει πορτοκάλι , μέλι και Λευκά άνθη.

πορτοκάλι μέλι Λευκά  άνθη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sunset Boulevard by Gale Hayman.

Sunset Boulevard Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gale Hayman Sunset Boulevard fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gale Hayman Sunset Boulevard, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sunset Boulevard by Gale Hayman. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sunset Boulevard by Gale Hayman αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Saint Laurent Cinema Al-Rehab Manarah Bond No 9 Chinatown Ayala Moriel Ayala Avon Passion Dance Marks and Spencer Autograph New York Chiara Boni Tango Houbigant Lutece Jil Sander Jil Popy Moreni Popy Moreni LR LR Classics Antigua En Voyage Perfumes Carmel Boheme