Σχεδιαστές » F-H » Φρουτενιο Συπρε « Ομάδες

Carina Galimard για γυναίκες

Carina Galimard για γυναίκες

Carina από Galimard είναι ένα Φρουτενιο Συπρε άρωμα για γυναίκες. Carina κυκλοφόρησε το έτος 1960. Οι νότες κορυφής είναι ροδάκινο και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι κόλιανδρος, τριαντάφυλλο, ανανάς και βατόμουρο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, δρυς βρύα και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

ροδάκινο μέντα

κόλιανδρος τριαντάφυλλο ανανάς βατόμουρο

Μόσχος δρυς βρύα Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Carina by Galimard.

Carina Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Galimard Carina fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Galimard Carina, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Carina by Galimard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Carina by Galimard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Συπρε
Guerlain Parure Christian Dior Miss Dior Cherie ID Parfums Andalucia Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Esteban Modern Chypre Jasper Conran Jasper Conran Her Seven Skies Chelsea Girls Tous Tous In Heaven Her Guerlain Guet Apens Daniel Vaudd Actus Reus Lomani AB Spirit Princesse Marina De Bourbon Dynastie Eau de Parfum