Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Monsieur Galimard Galimard για άνδρες

Monsieur Galimard Galimard για άνδρες

Monsieur Galimard από Galimard είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι και εστραγκόν; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι, φασκόμηλο και Κανέλα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και δρυς βρύα.

Λεβάντα Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι εστραγκόν

Γεράνι φασκόμηλο Κανέλα

Μόσχος σανδαλόξυλο δρυς βρύα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Monsieur Galimard by Galimard.

Monsieur Galimard Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Galimard Monsieur Galimard fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Galimard Monsieur Galimard, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Monsieur Galimard by Galimard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Monsieur Galimard by Galimard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Jesus Del Pozo Adventure Quasar Perry Ellis Portfolio for Men Nautica Nautica Competition Etienne Aigner Aigner pour Homme Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Harissa Nobile 1942 Lavanda Nobile Charles Jourdan Un Homme Geo. F. Trumper Skye Azzaro Pure Lavender Eclectic Collections Carte Blanche The American Line Air Force - Stealth April Aromatics Third Eye Chakra Oil