Σχεδιαστές » F-H » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

αμύγδαλο
salty
aquatic
Close Gap για γυναίκες Εικόνες

Close από Gap είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Close κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Marypierre Julien. Οι νότες κορυφής είναι Υδάτινες νότες, αλάτι, Εσπεριδοειδή και Αμύγδαλο; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, γιασεμί και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος, Κεχριμπάρι και Βανίλια.

Υδάτινες νότες αλάτι Εσπεριδοειδή Αμύγδαλο

φρέζια γιασεμί ηλιοτρόπιο

σανδαλόξυλο Μόσχος Κεχριμπάρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Close by Gap.

Close Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gap Close fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gap Close, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Close by Gap. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Close by Gap αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Agent Provocateur Agent Provocateur Shiseido Zen Shiseido Zen Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cotton Clean Clean Lather Diptyque Tam Dao Nina Ricci Premier Jour Soleil Nicole Farhi Bleu Azur Sarantis B.U. Blossom Yves Saint Laurent Parisienne A L`Extreme Lulu Beauty Lulamae Nobile 1942 Anonimo Veneziano