Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Dream Gap για γυναίκες

Dream Gap για γυναίκες

Dream από Gap είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Dream κυκλοφόρησε το έτος 1995. Το άρωμα περιέχει φρέζια, άνθη πορτοκαλιάς, Βιολέτα, Oσμανθός, γιασεμί και κρίνο της κοιλάδας.

φρέζια άνθη πορτοκαλιάς Βιολέτα Oσμανθός γιασεμί κρίνο της κοιλάδας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dream by Gap.

Dream Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gap Dream fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gap Dream, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dream by Gap. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dream by Gap αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Escada Jardin de Soleil Yves Saint Laurent Paris Pont des Amours Bijan DNA Il Profvmo Vent de Jasmin L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Extreme Ormonde Jayne Champaca Acca Kappa Glicine Antica Farmacista Magnolia, Orchid & Mimosa DSH Perfumes Les Petites Taylor of London Elegant Rose Jeanne Arthes Arthes Essential Jasmin Du Nil Galimard Shantoung