Σχεδιαστές » F-H » Δερμα « Ομάδες

The Original Gap για γυναίκες και άνδρες

The Original Gap για γυναίκες και άνδρες

The Original από Gap είναι ένα Δερμα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. The Original κυκλοφόρησε το έτος 2007. Το άρωμα περιέχει δαμάσκηνο, Κέδρος και δέρμα.

δαμάσκηνο Κέδρος δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about The Original by Gap.

The Original Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gap The Original fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gap The Original, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει The Original by Gap. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για The Original by Gap αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Caron Tabac Blond Versace Versace L'Homme Montana Parfum de Peau Pierre Cardin Enigme Aubusson Aubusson Homme Hermes Eau D`Hermes Daniel Hechter Caractere Cerruti L`Essence de Cerruti biehl parfumkunstwerke gs02 Cartier Les Heures de Cartier: La Treizieme Heure XIII Le Jardin Retrouve Eau de Cuir de Russie Strange Invisible Perfumes Black Rosette