Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

White Amber No.541 Gap για γυναίκες

White Amber No.541 Gap για γυναίκες

White Amber No.541 από Gap είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. White Amber No.541 κυκλοφόρησε το έτος 2007. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, νότες ξύλων και Περγαμόντο.

Κεχριμπάρι νότες ξύλων Περγαμόντο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about White Amber No.541 by Gap.

White Amber No.541 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gap White Amber No.541 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gap White Amber No.541, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει White Amber No.541 by Gap. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για White Amber No.541 by Gap αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Ouarzazate Courvoisier Cognac Courvoisier L’edition Imperiale Calvin Klein Euphoria Men Intense Parfumerie Generale PG02 Coze Lorenzo Villoresi Alamut Lorenzo Villoresi Patchouli Ajmal Dahn Al Oudh Lujain Zirh Corduroy Rasasi Dhaneloudh Al Zahab Montale Full Incense CnR Create Aquarius for Men Swiss Arabian Al Waseem