Σχεδιαστές » F-H » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Genny Genny για γυναίκες

Genny Genny για γυναίκες

Genny Genny για γυναίκες Εικόνες

Genny από Genny είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Genny κυκλοφόρησε το έτος 1987. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, σανδαλόξυλο και Μόσχος.

Περγαμόντο ροζ πιπέρι

μανόλια κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

Κέδρος σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Genny by Genny.

Genny Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Genny Genny fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Genny Genny, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Genny by Genny. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Genny by Genny αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Hermes 24 Faubourg Gres Cabaret Esteban Classic Chypre Il Profvmo Coquelicot Jil Sander Jil Sander Bath and Beauty Miller Harris Fleurs de Sel Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Geranium Tauer Perfumes 08 Une Rose Chypree David & Victoria Beckham Signature Story for Her Police Pure Police Pure DNA Femme L`Artisan Parfumeur La Haie Fleurie Roxana Illuminated Perfume Gracing the Dawn