Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Sandalwood Cologne Geo. F. Trumper για άνδρες

Sandalwood Cologne Geo. F. Trumper για άνδρες

Sandalwood Cologne από Geo. F. Trumper είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λεμόνι, Λεβάντα, φασκόμηλο και νότες μπαχαρικών; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Γαρύφαλλο, Γεράνι και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κεχριμπάρι, Βανίλια και δέρμα.

Περγαμόντο λεμόνι Λεβάντα φασκόμηλο νότες μπαχαρικών

γιασεμί Γαρύφαλλο Γεράνι τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο πατσουλί Κεχριμπάρι Βανίλια δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sandalwood Cologne by Geo. F. Trumper.

Sandalwood Cologne Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Geo. F. Trumper Sandalwood Cologne fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Geo. F. Trumper Sandalwood Cologne, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sandalwood Cologne by Geo. F. Trumper. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sandalwood Cologne by Geo. F. Trumper αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lacoste Lacoste Ralph Lauren Polo Explorer Avon Wish of Peace Oriflame Embrace Him Luciano Soprani Just Free Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lui Guerlain Guerlain Homme Van Cleef & Arpels Eau du Tsar Boadicea the Victorious Rejuvenating La Perla Grigioperla Essence Benetton Benetton Verde Man Mansfield Piazzetta di Portofino Acqua Da Toaletta