Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη « Ομάδες

Eau de Grey Flannel Geoffrey Beene για άνδρες

Eau de Grey Flannel Geoffrey Beene για άνδρες

Eau de Grey Flannel από Geoffrey Beene είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Eau de Grey Flannel κυκλοφόρησε το έτος 1997. Οι νότες κορυφής είναι Κυπαρίσσι, Μανταριν ορανζ, αστεροειδής γλυκάνισος, κύμινο, Κέδρος και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Ευκάλυπτος, πατσουλί, Λεβάντα και φασκόμηλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος και Βέτιβερ.

Κυπαρίσσι Μανταριν ορανζ αστεροειδής γλυκάνισος κύμινο Κέδρος λεμόνι

Ευκάλυπτος πατσουλί Λεβάντα φασκόμηλο

σανδαλόξυλο Μόσχος Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Grey Flannel by Geoffrey Beene.

Eau de Grey Flannel Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Geoffrey Beene Eau de Grey Flannel fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Geoffrey Beene Eau de Grey Flannel, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Grey Flannel by Geoffrey Beene. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Grey Flannel by Geoffrey Beene αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Aramis Aramis Ice Canali Summer Night Carlos Santana Carlos Santana for Men Givenchy Very Irresistible Summer for Men 2006 Cartier Déclaration Edition Limitée Comptoir Sud Pacifique Barbier des Isles Jacques Bogart Bogart CityTower Le Prince Jardinier Arboretum Eclectic Collections Agenda Arno Sorel Shaman Platinum Oriflame Eclat for Men Yves Rocher Cap Nature Sensations Boisees