Σχεδιαστές » F-H » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Royal Secret Germaine Monteil για γυναίκες

Royal Secret Germaine Monteil για γυναίκες

Royal Secret από Germaine Monteil είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Royal Secret κυκλοφόρησε το έτος 1935. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, γάλβανο, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, Βιολέτα, κρίνο της κοιλάδας, τριαντάφυλλο και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, Βανίλια και Βέτιβερ.

Λεβάντα γάλβανο Περγαμόντο λεμόνι

άνθη πορτοκαλιάς Βιολέτα κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο Γεράνι

σανδαλόξυλο πατσουλί Βανίλια Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Royal Secret by Germaine Monteil.

Royal Secret Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Germaine Monteil Royal Secret fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Germaine Monteil Royal Secret, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Royal Secret by Germaine Monteil. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Royal Secret by Germaine Monteil αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Her Estée Lauder Knowing Cacharel Liberte Jacomo Jacomo for Her Diesel Fuel For Life Femme Givenchy Ange ou Demon Tendre Clarins Sunshine Fragrance Georges Stahl Elle d`Elissa Animale Instinct d`Animale Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale Soivohle Love Speaks Primeval Basile Basile