Σχεδιαστές » F-H » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Royal Secret II Germaine Monteil για γυναίκες

Royal Secret II Germaine Monteil για γυναίκες

κανέλα

Royal Secret II από Germaine Monteil είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Royal Secret II κυκλοφόρησε το έτος 1999. Οι νότες κορυφής είναι Κανέλα, γκρειπ φρουτ και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Βιολέτα, γιασεμί και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί και Βανίλια.

Κανέλα γκρειπ φρουτ λεμόνι

Βιολέτα γιασεμί κρίνο της κοιλάδας

σανδαλόξυλο πατσουλί Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Royal Secret II by Germaine Monteil.

Royal Secret II Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Germaine Monteil Royal Secret II fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Germaine Monteil Royal Secret II, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Royal Secret II by Germaine Monteil. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Royal Secret II by Germaine Monteil αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Guerlain Guerlain Chant d'Aromes Giorgio Armani Armani Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Jean-Louis Scherrer S de Scherrer Avon Timeless Carthusia Fiori di Capri Menard Merefame Ralph Lauren Romance Always Yours Salvatore Ferragamo F for Fascinating Night Arno Sorel Mitsy Giorgio Valenti Rose Noire Sisley Eau du Soir 2010