Σχεδιαστές » F-H » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Captivating Ghost για γυναίκες

Captivating Ghost για γυναίκες

Captivating Ghost για γυναίκες Εικόνες Captivating Ghost για γυναίκες Εικόνες

Captivating από Ghost είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Captivating κυκλοφόρησε το έτος 2010. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, ίριδα, γιασεμί, σανδαλόξυλο, Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ, φρέζια, τριαντάφυλλο, μανόλια, παιώνια και γκουαβα.

Μόσχος ίριδα γιασεμί σανδαλόξυλο Περγαμόντο Μανταριν ορανζ φρέζια τριαντάφυλλο μανόλια παιώνια γκουαβα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Captivating by Ghost.

Captivating Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ghost Captivating fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ghost Captivating, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Captivating by Ghost. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Captivating by Ghost αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lanvin Rumeur Isabella Rossellini Storia Agatha Ruiz de la Prada El Beso Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Elle (White) Lancaster Aquasenses La Prairie Life Threads Silver Jovan Black Musk The Beautiful Mind Series Intelligence & Fantasy Des Filles a la Vanille Garcon Manque Byblos Cielo Yves Saint Laurent Parisienne A L`Extreme Nobile 1942 Casta Diva